Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Rain
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
28.02.2021, 12:14 | czytano: 3198

Śnieżny labirynt i mini zoo w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Niedzielne propozycje spędzania czasu? Śnieżny labirynt i mini zoo w Zakopanem. Obie atrakcje znów są czynne dla zwiedzających.

W tym roku labirynt udało się zrobić w rekordowym krótkim czasie. Będzie funkcjonował do czasu, aż śnieg nie zacznie się topić lub do czasu nowych obostrzeń.

Za to zoo funkcjonuje cały rok. Dużo zwierząt jednak w tym okresie jeszcze śpi - jak na przykład świstaki, które będą się budziły dopiero pod koniec marca

pk zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mieszaniec13:48, 28 lutego 2021
Niech straż miejska wyśle patrol żeby sprawdzili czy burmistrz dorula nie zabłądził gdzieś w tym labiryncie i nie może się biedaczek od wiosny odnaleźć. Albo czy w tm mini zoo razem ze świstakami nie zabaciarzył.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij