Wtorek, 21 września 2021, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Czarny Dunajec i okolice
Rain
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
Wiatr: 6.984 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 90 %
03.08.2021, 18:05 | czytano: 25496

Wypadek w restauracji. Dwie kobiety ciężko poparzone rosołem

Fot. Piotr Korczak

Do wypadku doszło w jednej z restauracji przy Krupówkach w Zakopanem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, dwoje pracowników poparzyło się gorącym rosołem. Ciężej ranna kobieta została zabrana śmigłowcem do szpitala na Śląsku.

- Wyjaśniamy przyczyny wypadku - mówi podkom. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Z pierwszych informacji wynika, że pracownice zostały poparzone rosołem. Będziemy sprawdzać czy w restauracji były przestrzegane przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawiadomiliśmy też o zdarzeniu Państwową Inspekcję Pracy.

Poparzone to kobiety, pracownice restauracji. Obie zostały zabrane przez pogotowie. Ciężej ranną śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zakopanem zabrał do szpitala specjalistycznego w Gliwicach. Druga została zabrana do szpitala w Zakopanem.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Szwagier09:13, 5 sierpnia 2021
Do @Ja: Jak twoim zadaniem rósł to tylko woda to życzę smacznego a po drugie zagotuje se 50L wody i wylej to na siebie i zobaczymy co będziesz wtedy pisał
Ja13:08, 4 sierpnia 2021
Co to za bzdury? Rosół to woda, moze mieć mieć maks 100 stopni. Więc jak się tym ciężko poparzyć?
mhm09:40, 4 sierpnia 2021
Jakkolwiek wypadek poważny i współczuję ofiarom, tak tytuł artykułu znacząco odbiera sprawie powagi.
ooooo20:02, 3 sierpnia 2021
Do @śli: zamilcz !
śli18:44, 3 sierpnia 2021
Po co te zdjęcia helikoptera LPR? Do złamanego paznokcia latają.Częściej go widać niż karetkę. Zdrówka Panie ! W kuchni jest bardzo niebezpiecznie(kiedyś próbowałem co się gotuje, jak dostałem z nienacka kopa,i szmatą od żony oczy jak śmigło w helikopterze mi latały,zero ratunku)Dmuchać na gorące.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij