Wtorek, 21 września 2021, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 90 %
14.09.2021, 08:27 | czytano: 5438

Pożar w kotłowni

Fot. OSP Poronin / Facebook

W nocy strażacy z Poronina zostali wezwani do pożaru kotłowni w budynku mieszkalnym przy ul. Piłsudskiego.

Po przyjeździe na miejsce druhowie przystąpili do gaszenia pożaru przy pomocy dwóch linii gaśniczych oraz przeszukania oraz oddymiania pomieszczeń. Na czas prowadzonych działań z budynku ewakuowano mieszkańców. Po zakończonych działaniach gaśniczych budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną oraz miernikiem wielogazowym.

Źródło: OSP Poronin, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij