Wtorek, 21 września 2021, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 90 %
14.09.2021, 15:07 | czytano: 9620

56-latek zadzwonił, żeby odwołać poszukiwania

Fot. KPP Zakopane

56-letni mieszkaniec Zakopanego oddzwonił do najbliższych oświadczając, że wraca już do domu i prosi o odwołanie poszukiwań.

Jak informowaliśmy rano, wczoraj od wieczora do późnych godzin nocnych trwały wczoraj poszukiwania 56-letniego zakopiańczyka, który wyszedł z domu mając myśli samobójcze. Po sześciu godzinach akcji, prowadzonej z udziałem ponad 40 osób - policjantów, strażaków i ratowników TOPR-u - akcja została przerwana po tym jak zaginiony nawiązał kontakt z rodziną oświadczając, że wraca do domu.

Zgłoszenie o zaginięciu 56-latka trafiło do policjantów od jego najbliższej rodziny. Poszukiwania zarządzono w związku z informacją, że zakopiańczyk ma myśli samobójcze i właśnie kieruje się w stronę kompleksu leśnego w rejonie Drogi pod Reglami w Zakopanem. Zaginiony wprawdzie zabrał ze sobą telefon komórkowy, ale go nie odbierał. Policjanci i ratownicy podzielili się na grupy i rozpoczęli przeczesywanie lasu w poszukiwaniu desperata. W poszukiwaniach brały udział liczne patrole policji, strażacy z PSP Zakopane, OSP Olcza, OSP Kościelisko oraz ratownicy TOPR-u. W użyciu były drony, quady i auta terenowe. Wykorzystywano również urządzenia do lokalizacji. Poszukiwania trwały do godz. 2 w nocy, ale nie przyniosły skutku. Zaginiony w końcu oddzwonił do najbliższych oświadczając, że wraca już do domu i prosi o odwołanie poszukiwań.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Wojtek10:21, 15 września 2021
Tu macie przykład w większości tych "zaginięć" !!
Aborygen09:01, 15 września 2021
Ludzie już nie wytrzymują w tym dobrobycie pisowski-peowskim jakie nam zgotowali
fancy00:26, 15 września 2021
Pobalował, pochlał - to i czas wracać do domu!
Obciążyć Jegomościa kosztami, to na przyszłość SZYBCIEJ WRÓCI DO DOMU!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij