Poniedziałek, 19 sierpień 2019, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Nowy Targ i okolice
Clear
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
17°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Bezpłatne warsztaty marketingowe z ekspertem Google
13.06.2019 17:00 / czytano: 200 / powrót

Jutro w Cowork Zakopane przy ul. Krupówki 4 (I piętro) o godz. 17.00 odbędą się bezpłatne warsztaty "Jak skutecznie dotrzeć online do zagranicznych klientów”.

Wydarzenie jest wpisane w program tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Partnerem merytorycznym jest projekt Google Internetowe Rewolucje.

Turystyka w XXI wieku to branża niełatwa. Klienci są coraz bardziej wymagający, a komunikacja z nimi wymaga używania nowych narzędzi i kanałów opartych o nowe technologie. Mogą być one sprzymierzeńcem, ułatwiając kontakt z klientami z całego świata. Jak wykorzystywać je najlepiej i najtaniej odpowiemy podczas bezpłatnych warsztatów zorganizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Warsztaty poprowadzi Patryk Sarka, ekspert projektu Google Internetowe Rewolucje. Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywał od 2002 roku realizując liczne projekty marketingowe dla firm, w tym również firm z branży turystycznej. Obecnie prowadzi konsultacje i doradztwo oraz szkolenia dla firm w zakresie skutecznych działań e-marketingowych w projekcie Google Internetowe Rewolucje będącego częścią międzynarodowego projektu Grow with Google. Prywatnie pasjonat fotografii górskiej i krajobrazowej.

Materiały prasowe, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij