Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Rodzinne zawody narciarskie
01.03.2020 11:00 / czytano: 714 / powrót

1 marca na terenie Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach rozegrane zostaną Rodzinne Zawody Narciarskie w slalomie gigancie, organizowane w ramach akcji Krzysiek Pomaga Pomagać. Gościem specjalnym będzie Andrzej Bargiel.

"Stowarzyszenie Krzysiek Pomaga Pomagać działa od 2013 roku. Jeden z nas Krzyś Graczyk w wieku 15 lat miał udar mózgu. Krzysiek wrócił do zdrowia i chce pomagać tym, którzy ulegli wypadkowi i walczą z niepełnosprawnością. Zbieramy środki finansowe, które nasi beneficjenci wykorzystują na drodze powrotu do zdrowia. Zorganizowaliśmy już 6. edycji Krzysiek Pomaga Pomagać. Zawody narciarskie, koncerty, aukcje. Wszystkie wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi, promują aktywny tryb życia. W tegorocznej edycji pomagamy Łukaszowi Dacie. Naszym ambasadorem jest świetny aktor i narciarz Mateusz Janicki. Pierwszym wydarzeniem są Rodzinne Zawody Narciarskie 1 marca w Czorsztyn-Ski, Kluszkowce o godz, 11:00, slalom gigant. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności narciarskich. Klasyfikacje: indywidualna, rodzinna i na najzabawniejszy strój. Atrakcyjne nagrody. Oprócz części sportowej zorganizujemy w pobliżu mety giganta wioskę atrakcji (wypożyczalnia nart, pokaz konserwacji nart, poczęstunek, malowanie twarzy …). Gościem specjalnym będzie Andrzej Bargiel".

Źródło: krzysiekpomaga.org, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij