Niedziela, 21 styczeń 2018, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Jabłonka i okolice
pochmurno
-5°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 94%
śnieg
-4°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 91%
lekki śnieżek
-5°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
śnieg
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
lekki śnieżek
-5°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
śnieg
-5°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana

co, gdzie, kiedy

Wystawa prac Barbary Piszczór
13.09.2017 18:00 / czytano: 318 / powrót

NOWY TARG. W środę 13 września gościem "Spotkań przy Ruczaju" będzie Barbara Piszczór. Otwarcie wystawy prac rozpocznie się o godzinie 18.00.

Spotkanie poprowadzi Beata Zalot.

Barbara Piszczór urodziła się i żyje na Podhalu w wiosce Suche koło Poronina. Ukończyła wydział malarstwa na ASP w Krakowie u prof. Stanisława Rodzińskiego i Prof. Jacka Waltosia.

Od 14 lat jest nauczycielem plastyki. Malarstwo traktuje jako coś wyjątkowego. Daje jej poczucie spełnienia i szczęścia jest też terapią i wyzwaniem. W malarstwie najbardziej autorkę fascynują ludzie, pejzaż i autoportrety. W autoportretach stara się zapisać znaczącą dla niej chwilę.

Spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań, w trakcie których przedstawiane są prace artystów wspierających Fundację im. Adama Worwy. Artyści przekazują na rzecz Fundacji swoje prace, które można później nabyć na imprezach charytatywnych. W trakcie wernisażu można również wesprzeć działania Fundacji dobrowolnym datkiem.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij