Poniedziałek, 20 listopad 2017, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda
Rabka Zdrój i okolice
śnieg
-1°
Wiatr: 16.3 km/h Wilgotność: 93%
śnieg
-1°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
śnieg
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 82%
śnieg
-1°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
śnieg
-0°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 87%
śnieg
-2°
Wiatr: 12.2 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Wystawa prac Barbary Piszczór
13.09.2017 18:00 / czytano: 287 / powrót

NOWY TARG. W środę 13 września gościem "Spotkań przy Ruczaju" będzie Barbara Piszczór. Otwarcie wystawy prac rozpocznie się o godzinie 18.00.

Spotkanie poprowadzi Beata Zalot.

Barbara Piszczór urodziła się i żyje na Podhalu w wiosce Suche koło Poronina. Ukończyła wydział malarstwa na ASP w Krakowie u prof. Stanisława Rodzińskiego i Prof. Jacka Waltosia.

Od 14 lat jest nauczycielem plastyki. Malarstwo traktuje jako coś wyjątkowego. Daje jej poczucie spełnienia i szczęścia jest też terapią i wyzwaniem. W malarstwie najbardziej autorkę fascynują ludzie, pejzaż i autoportrety. W autoportretach stara się zapisać znaczącą dla niej chwilę.

Spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań, w trakcie których przedstawiane są prace artystów wspierających Fundację im. Adama Worwy. Artyści przekazują na rzecz Fundacji swoje prace, które można później nabyć na imprezach charytatywnych. W trakcie wernisażu można również wesprzeć działania Fundacji dobrowolnym datkiem.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij