Środa, 22 sierpień 2018, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pogodnie
13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
15°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Brak pomiaru

co, gdzie, kiedy

Spotkanie przy Ruczaju
20.12.2017 18:00 / czytano: 761 / powrót

NOWY TARG. W środę 20 grudnia br. gościem "Spotkań przy Ruczaju" będzie Paweł Olchawa. Otwarcie wystawy Jego prac rozpocznie się o godzinie 18.00. Oprawę muzyczną zapewni Schola z Gronkowa.

Spotkanie poprowadzi Beata Zalot.

Paweł Olchawa - urodził się w 1980 roku w Krakowie. Studiował w krakowskiej Akademii Pedagogicznej na Wydziale Edukacji Artystycznej (1999–2003) oraz w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa (2003–2008), gdzie w 2011 roku uzyskał dyplom w pracowni sitodruku dr hab. Agaty Stępień oraz aneks malarski w pracowni malarstwa prof. Jarosława Zduniewskiego.

Obecnie pracuje jako specjalista ds. wystawienniczych i wydawniczych w Biurze Wystaw Artystycznych „U Jaksy” w Miechowie. We własnej twórczości poświęca się malarstwu, grafice i fotografii. Inspiruje się naturą. Zajmuje się dydaktyką, prowadząc zajęcia artystyczne z dziećmi i młodzieżą. Jest autorem kilkunastu wystaw indywidualnych. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych. Uczestniczył w wielu plenerach malarskich w Polsce i za granicą.

Spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań, w trakcie których przedstawiane są prace artystów wspierających Fundację im. Adama Worwy. Artyści przekazują na rzecz Fundacji swoje prace, które można później nabyć na imprezach charytatywnych. W trakcie wernisażu można również wesprzeć działania Fundacji dobrowolnym datkiem.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij