Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Fog
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-3°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 89
Fog
-7°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

IZOPIANY ocieplenia pianą PUR

(numer: K05955)
Spytkowice 720
34-745 Spytkowice
732 921 706
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

Ocieplanie budynków pianą poliuretanową to na ten moment jedna z najnowocześniejszych metod izolacji. W internecie można znaleść ogólnodostępne porównania materiałów izolacyjnych, które przedstawiają się następująco 10cm pianki=16cm steropianu=18cm wełny mineralnej.
Na obecną chwilę piana to jedna z najlepszych form izolacji cieplnej, posiada również właściwości hydro i fono izolacji. Dużym plusem jest również to, że ciśnienie z jakim jest aplikowana pozwala jej dotrzeć i ocieplić bardzo trudno dostępne miejsca, stare nierówne powierzchnie gdzie inne formy izolacji raczej się nie sprawdzają. Tworzy jednolitą i zwartą powierzchnię eliminując tym samym wszystkie mostki termiczne czego przy tradycyjnej izolacji ne jesteśmy w stanie się wystrzec.
Piana nie wchłania wilgoci, wzmacnia konstrukcje dachu-nie obciążą jej.
NIE WYWOŁUJE REAKCJI ALERGICZNYCH, odporna na działanie pleśni i grzybów. Obojętność piany sprawia również, że jest nieatrakcyjna dla gryzoni.

Wyróżniamy dwa typy pian OTWARTOKOMÓRKOWA i ZAMKNIĘTOKOMÓRKOWA.

Otwartokomórkowa charakteryzuje się tym, że ma mniejszą gęstość a co za tym idzie jest lżejsza i lepiej odprowadza wilgoć. Świetnie nadaje się do ocieplenia poddaszy gdzie potrzebne jest "oddychanie" konstrukcji. Posiada większą ilość otwartych komórek co z tym idzie wyższy współczynnik przenikania ciepła.

Zamkniętokomórkowa charakteryzuje się dużą gęstością nadaje się więc idealnie np. na fundamenty. Znikoma nasiąkliwość wody poniżej 3% objętośći. Oprócz izolacji termicznej stanowi również hydroizolację.
Piana zamkniętokomórkowa to bardzo skuteczny materiał izolacyjny, posiadający współczynnik przewodzenia ciepła λ=0,022-0,024 W/m2K.
Stosunkowo przy małej grubości natrysku jesteśmy w stanie zastąpić grubszą warstwę tradycyjnego ocieplenia (10cm piany=16cm styropianu).

Zapraszamy na naszą stronę na FB IZOPIANY-ocieplenia pianą PUR

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij