Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Jabłonka i okolice
Clear
17°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 72
Clear
12°
Wiatr: 10.224 km/h Wilgotność: 10
Clear
18°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 72
Clear
18°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 51
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 72
Clear
16°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

W&B Eco Technic s.c.

(numer: K05549)
Sobieski
34-450 Krościenko
509-877-757
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

Firma W&B Eco Technic s.c. zajmuje się profesjonalnymi izolacjami dachów, stropodachów, poddaszy oraz ścian metodą wdmuchiwania granulatu celulozy lub wełny skalnej.
Jakie korzyści otrzymasz izolując dom z Nami?
-Ciągłą izolacje bez mostków termicznych
-Bezkonkurencyjne wygłuszenie
-Brak starzenia się materiału - izolacja wraz z upływem czasu nie traci właściwości termicznych. Granulat celulozy jak również wełny skalnej to materiały ekologiczne bez dodatków chemicznych
-Zniwelowanie efektu ciepłego poddasza latem - wysokie zagęszczenie materiału blokuje przegrzewanie się izolacji - ciepłe powietrze dużo wolniej przechodzi przez zagęszczony materiał.
- Bezpieczeństwo pożarowe - wysokie zagęszczenie produktu gwarantuje Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dlaczego? Ponieważ materiał zagęszczony posiada niską zawartość tlenu który jest niezbędny do podtrzymywania ognia.
Co możemy Ci zaoferować po za wykonaniem nowej izolacji?
Naprawy izolacji źle wykonanej lub zniszczonej przez kuny. Technika wdmuchiwania granulatu jako jedyna pozwala na uzupełnienie wolnej przestrzeni w starych izolacjach gdzie nie przywiązywano aż takiej wagi do termiki przegrody lub błędnie położonych czego efektem są odczuwalne mostki termiczne. Naprawy po kunach w większości polegają na wymianie starej izolacji na granulat celulozy który daje gwarancje komfortu termicznego, akustycznego oraz pozbycia się gryzoni oraz Kun.
Jeżeli szukasz bezkompromisowych rozwiązań które Tobie i twojej rodzinie zagwarantują komfort i bezpieczeństwo zapraszamy do kontaktu:
Krzysztof Bobak: 509-877-757
Sławomir Wojtaszek : 506-377-104
W&B Eco Technic
Docieplaj z GŁOWĄ

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij