Czwartek, 09 lipiec 2020, Imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii
Szczawnica i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 53
Clouds
22°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 53
Clouds
22°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 53
Clouds
23°
Wiatr: 10.98 km/h Wilgotność: 52
Rain
20°
Wiatr: 1.656 km/h Wilgotność: 69
Clouds
22°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.04.2019, 21:18 | czytano: 3730

Bardzo dobry start Oskara Pieprzaka na zawodach w Rumunii

Oskar Pieprzak - dwukrotny Mistrz Polski - wrócił z najtrudniejszego rajdu na quadach na świecie - Cfmoto Hunt-The-Wolf w Rumuni, na starcie którego stanęło 100 najlepszych kierowców.

To był mój debiut na miedzynarodowej arenie, wielka szkoła, jestem bardzo zadowolony z wyniku, kolejno 8, 7, 6 i 5 miejsce przez 4 dni ścigania w Rumuńskich Karpatach, finalnie 7 miejsce dla mnie na 100 quadów. - mówi Oskar.

Trasy non stop w górach, wielkich górach, najlepsi riderzy na Świecie i dumny jestem ze wśród tych riderów mamy Polaków. Potrafimy jeździć quadami na najwyższym światowym poziomie i tego nam nikt nie odbierze. Po pierwszym etapie uczyłem się tego rajdu, przeżyłem piękne chwile i w ani jednym momencie nie odpuściłem gazu.
4 dni jazdy, 4 dni ciężkiej pracy, 4 dni rywalizacji z najlepszymi na świecie. Ostatecznie 7 miejsce, bardzo dobre jak na debiut i zgodne z moimi oczekiwaniami. Można tutaj rywalizować o najwyższe pozycje, teraz quad i trening ustawiamy pod tej rajd i za rok wracam na Hunt-The-Wolf 2020 bardziej doświadczony
- zapowiada zawodnik z Nowego Targu.

Hunt-The-Wolf to najtrudniejszy z rajdów organizowanych w Europie, można go porównać do rajdów Hard Enduro - typu Erzberg w Austrii czy Romaniacs w Rumuni. Trasy są bardzo techniczne, wyczerpujące fizycznie, w dodatku wiodą przez kompletnie dziki górski teren gdzie umiejętność nawigacji jest równie ważna jak kondycja zawodnika i sprzętu.

W tym roku rajd został przerwany przez tragiczny wypadek do którego doszło na jednym z odcinków - po śmierci jednego z uczestników organizatorzy i uczestnicy zdecydowali zakończyć tegoroczną edycję.

Więcej zdjęć i filmy zobaczyć można na profilu Oskara Pieprzaka na fb.comoprac wo/ zdj. archiwum zawodnika
najnowsze informacje
komentarze
mario-quadowiec15:24, 18 kwietnia 2019
Wielkie Gratulacje,wreszczie pokazal na co go stac.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij