Sobota, 31 październik 2020, Imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 83
Clear
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 84
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 84
Mist
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 100
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.07.2010, 20:40 | czytano: 956

Wystawa i pokaz warsztatu Anny Nędzy-Kubiniec

KRAKÓW. W sobotę 17 lipca kolejne wydarzenie letniego sezonu w Etnice: wernisaż wystawy i pokaz warsztatu Anny Nędzy-Kubiniec z Kościeliska, jednej z najwybitniejszych hafciarek na Podhalu. Pani Anna to twórczyni łącząca przekaz rodzinnej tradycji z nienaganną techniką i wybitnym wyczuciem koloru.

Znakomicie haftuje zarówno tradycyjne motywy podhalańskie, jak i własne wariacje i motywy zgoła nowoczesne.

Pokazane będą nie tylko jej hafty tradycyjne, ale i nowoczesne pomysły ANK, łącznie z próbami haftu abstrakcyjnego - geometrycznego. To dla ducha, a dla ciała - jak zwykle degustacja rodzimych win małopolskich, prawdziwie oscypki i pyszne domowe wypieki od Artystki.

Wernisaż wystawy "Gra w Kolory" - 17 lipca br. (sobota), początek godz. 17:00 w Galerii Etnika w Krakowie (ul.Gołębia 2/ I piętro, tel. 662 37 23 03, mail: galeriaetnika@gmail.com)

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij