"Barokowe sacrum & profanum" - muzyczne spotkanie z VivaL’Arte (zdjęcia) - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Rain
13°C
Rain
13°C
Rain
16°C
Rain
16°C
Rain
17°C
Rain
14°C
Kartka z kalendarza
14.04.2011, 23:01 | czytano: 1493

"Barokowe sacrum & profanum" - muzyczne spotkanie z VivaL’Arte (zdjęcia)

NOWY TARG. W auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina zorganizowany został kolejny koncert z cyklu "Wieczory czwartkowe. W programie koncertu "Barokowe sacrum & profanum" znalazły się barokowe sonaty triowe. Muzykę uzupełniła staropolska poezja pasyjna.

Zdj. Piotr Korczak
Zdj. Piotr Korczak
Zaprezentowano utwory Georga Friedricha Haendela, Tomasso Albinoniego, Arcangelo Corelliego, Georga Philippa Telemanna i Jana Dismasa Zelenki. Sonaty napisane na dwoje skrzypiec - uzupełniał klawesyn, wiolonczela i fagot.

Wystąpili: Ilona Nieciąg - skrzypce, Joanna Solecka - klawesyn, Michał Dąbek - wiolonczela, Paweł Solecki - fagot, Krzysztof Leksycki - skrzypce. Staropolską poezję pasyjna recytował Zbigniew Tlałka.

Koncert zorganizowany został przez Stowarzyszenie VivaL'Arte przy wsparciu burmistrza Nowego Targu.

Zdj. Piotr Korczak

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
miła11:15, 16 kwietnia 2011
Nie chcesz - nie czytaj, nie otwieraj wiadomości i co najważniejsze - nie jęcz.
0
vivki08:59, 15 kwietnia 2011
a na wu mi koncert pasyjny... i jeszcze recenzja z niego
Reklama
0
spacerkiem po mieście02:06, 15 kwietnia 2011
Saro - jeśli nie ma informacji o imprezie na Podhale24 to znaczy, że imprezy nie było...
Żartuję.
Zamiast biadolić spróbuj się pozytywnie nastawić do życia. Chwała portalowi, że zauważa wydarzenia artystyczne i je promuje. Zobacz sama jaką "popularnością" cieszą się informacje kulturalne - po trzech godzinach zaledwie 30 odsłon. To właśnie świadczy o nas, czytelnikach. I tu się z Tobą zgodzę - marnie. Ale to ocena naszego gustu i zainteresowań, a nie starań Podhale24.
0
Magdalena01:45, 15 kwietnia 2011
Melomanka się nam pojawiła. :)
Byłam na obu koncertach. I raczej się nie zgadzam, że środowy był ciekawszy. Dzięki za zdjęcia z czwartkowego.
0
Sara23:41, 14 kwietnia 2011
Tak, dobry. A z wczorajszego, o niebo lepszego koncertu pasyjnego nie ma żadnej recenzji?

Marnie.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
14
06.2025
Nie przegap!
13
06.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
8
Niedziela
Imieniny:Medarda, Maksyma, Wilhelma
Kliknij po więcej