Big-bandy w Szkole Muzycznej (zdjęcia) - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clear
8°C
Clear
8°C
Clear
10°C
Clear
11°C
Clear
10°C
Clear
8°C
Kartka z kalendarza
25.05.2012, 19:17 | czytano: 2842

Big-bandy w Szkole Muzycznej (zdjęcia)

W nowotarskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczął się w piątek II Festiwal Big-bandów i Orkiestr Rozrywkowych.

zdj. Piotr Korczak
zdj. Piotr Korczak
Festiwal nie ma charakteru konkursu sensu stricto, natomiast jak zapewniają organizatorzy, wykonania zasługujące na szczególne uznanie, będą wyróżnione. Po zakończeniu występów, Jury udziela obszernych warsztatowych porad każdemu uczestniczącemu zespołowi.

Celem festiwalu jest: integracja środowiska młodych muzyków południowej Polski, doskonalenie warsztatu muzycznego uczestników festiwalu, wspieranie najzdolniejszych, młodych muzyków jazzowych i rozrywkowych regionu oraz prezentacja aktualnych osiągnięć młodych zespołów jazzowych i rozrywkowych Małopolski. W otwarciu wziął udział burmistrz Marek Fryźlewicz.

Źródło: Urząd Miasta w Nowym Targu

zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
;>10:42, 28 maja 2012
W Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. .......
Reklama
0
GLORIA19:50, 26 maja 2012
znajome twarze z krk.^^
0
P24 tubą MFMaziorza!21:44, 25 maja 2012
W otwarciu ... MF Maziorz
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
13
06.2025
Nie przegap!
14
06.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
9
Poniedziałek
Imieniny:Felicjana, Pelagii, Sławoja
Kliknij po więcej