Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
31.05.2012, 16:30 | czytano: 2443

"Prosto z pola na idola" z InoRos

Fot. Archiwum organizatorów

W Gimnazjum we Frydmanie odbyła się 4. edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalnego "Prosto z pola na idola" organizowanego przez samorząd szkolny i koło teatralne. Gimnazjalna młodzież z Maniów, Sromowiec, Łapsz Niżnych i Frydmana rywalizowała, śpiewając polskie piosenki najczęściej do podkładów karaoke.

W jury konkursu zasiedli: Katarzyna Turkot - pierwsza „historyczna” laureatka naszego konkursu - oraz dwaj członkowie popularnego zespołu Ino Ross z Podhala - gitarzysta Łukasz Bodura oraz skrzypek i wokalista Piotr Moskała. Po raz czwarty z rzędu w konkursie zwyciężyła Klaudia Milaniak z Frydmana wykonująca piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „Czas nas uczy pogody”. II miejsce zajęła Magda Dziatkowicz z gimnazjum w Maniowach za prezentację utworu „Au sza la la la” z repertuaru Shakin Dudi, a III Karolina Pierwoła z piosenką „Jolka, Jolka” Budki Suflera. Wyróżnienia otrzymali Martyna Szczurek z Maniów oraz Daniel Janos, Iza Brynczka i Kazia Turkot z Frydmana. Konkurs bardzo żywiołowo oklaskiwała szkolna publiczność, a największe emocje budzili muzycy InoRos, którzy, jak stwierdził Łukasz Bodura, jeszcze nigdy nie rozdali tylu autografów.

Krzysztof Mikołajczyk / oprac. r/
najnowsze informacje

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij