Sobota, 21 lipiec 2018, Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Czarny Dunajec i okolice
pogodnie
25°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 53%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
31.05.2012, 16:30 | czytano: 2433

"Prosto z pola na idola" z InoRos

Fot. Archiwum organizatorów

W Gimnazjum we Frydmanie odbyła się 4. edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalnego "Prosto z pola na idola" organizowanego przez samorząd szkolny i koło teatralne. Gimnazjalna młodzież z Maniów, Sromowiec, Łapsz Niżnych i Frydmana rywalizowała, śpiewając polskie piosenki najczęściej do podkładów karaoke.

W jury konkursu zasiedli: Katarzyna Turkot - pierwsza „historyczna” laureatka naszego konkursu - oraz dwaj członkowie popularnego zespołu Ino Ross z Podhala - gitarzysta Łukasz Bodura oraz skrzypek i wokalista Piotr Moskała. Po raz czwarty z rzędu w konkursie zwyciężyła Klaudia Milaniak z Frydmana wykonująca piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „Czas nas uczy pogody”. II miejsce zajęła Magda Dziatkowicz z gimnazjum w Maniowach za prezentację utworu „Au sza la la la” z repertuaru Shakin Dudi, a III Karolina Pierwoła z piosenką „Jolka, Jolka” Budki Suflera. Wyróżnienia otrzymali Martyna Szczurek z Maniów oraz Daniel Janos, Iza Brynczka i Kazia Turkot z Frydmana. Konkurs bardzo żywiołowo oklaskiwała szkolna publiczność, a największe emocje budzili muzycy InoRos, którzy, jak stwierdził Łukasz Bodura, jeszcze nigdy nie rozdali tylu autografów.

Krzysztof Mikołajczyk / oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij