Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
21.07.2012, 16:12 | czytano: 5578

Nowotarski Turniej Counter Strike 1.6. Wygrała drużyna Nobody Knows Us (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W zorganizowanej w Miejskim Ośrodku Kultury dwudniowej imprezie pn. "Podhalańskie AND Lan Party" wzięło udział 12 zespołów. Najlepsza okazał się ekipa Nobody Knows Us, która w finale pokonała "Dziwną Sytuację". Trzecie miejsce zajęła "Rada Wuchaczy".

Lanowy turniej w popularną grę typu FPS (first-person shooter) Counter Strike 1.6. zorganizowany został w Nowym Targu po raz pierwszy, wcześniej był kilkakrotnie organizowany w Rabie Wyżnej. Pomysłodawcami turnieju są Marcin Bryniarski i Krzysztof Pałasz. Turniej miał silną obsadę. Do stolicy Podhala przyjechały ekipy m.in. Warszawy, Krakowa czy Kielc. Był też zespół z Nowego Targu, i choć przegrał wszystkie mecze, miał wierną widownię.

- W pierwszym dniu gra rozpoczęła się o godzinie 8 i trwała do północy. Rozegraliśmy wszystkie mecze, a było ich ok. 30. Przyjechały wszystkie drużyny, które miały grać. Z grupy A wyszli: Pijocyny i Sys Gaming, z grupy B wyszli: NKU i Dziwna sytuacja, z grupy C wyszli: Rada Wuchaczy i Chłopaki a z grupy D (tworzonej z trójek) wyszli: Pronto i Biedroneczki w Kropeczki. Oczywiście było trochę opóźnień, ale myślę, że wszyscy grali na takich ustawieniach, jak u siebie w domu i każdy miał czas, żeby się dokładnie przygotować. Było kilka drobnych problemów ze sprzętem, które jednak w miarę szybko ogarnialiśmy i koniec końców wszystko było bardzo dobrze, wiec w trakcie rozgrywki każdy miał komfort gry. Każdy komputer wyciągał 100FPSow i raczej gracze byli zadowoleni. Drugi dzień turnieju to rozgrywki od 8.00 do 20.30 - relacjonuje Krzysztof Pałasz.

Do półfinałów dostały się zespoły Dziwna Sytuacja, Nobody Knows Us, Pronto i Rada Wuhaczy, a do finału Dziwna Sytuacja i Nobody Knows Us. Po zaciętej rywalizacji (były dwie dogrywki) wygrała drużyna Nobody Knows Us. Trzecie miejsce zdobyła Rada Wuchaczy.

- Jesteśmy zadowoleni z imprezy. Za rok również planujemy ją zrobić w Nowym Targu, ale większą, z większa liczbą drużyn - dodaje Marcin Bryniarski.

W sumie na nowotarskim turnieju wystąpiło 12-cie 5-osobowych drużyn.

opr. s/r/ zdjęcia Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
lux09:55, 25 lipca 2012
Ja proponuje zagadać do solara i Zrobić za rok w CS i Fife W moku zawody :)
fifa13:45, 23 lipca 2012
Ja proponowałbym za rok dodac jakis turniej w Fife na Ps3 :) W tym roku w Mauritianie były 52 osoby grające !
IS-817:17, 22 lipca 2012
Proponuje LAN w hit e-sportu czyli World of Tanks!! I szacunek za super organizację, gdy sala MOK będzie wyremontowana z projektorem cyfrowym to dopiero będą warunki!
H2O01:49, 22 lipca 2012
Zapraszamy ponownie na Podhale ;) Poziom Gry naprawdę na wysokim poziomie . Myślę ,że nagrody w postaci serwerów do gry Counter Strike 1.6 dla pierwszej 3 na okres 12 - 6 oraz 3 miesięcy okażą się przydatne . Dodam ,że drużyny z poza pierwszej trójki również otrzymały nagrody od sponsora NewPlay na okres 1 miesiąca .
MIHCAL DZIWNA SYTUACJA21:56, 21 lipca 2012
szacunek dla organizatorow :) fajne miasto widoczki przepiekne a i tak jak insajd pisal kobiety zacne :D
insajd dziwna sytuacja20:05, 21 lipca 2012
lan super ! na wielki plus! miasto cudowne i kobiety prze piekne!
Kacper18:12, 21 lipca 2012
Jestem pełen podziwu dal obu organizatorów że zorganizowali coś tak wielkiego we dwójkę :)

Solar i Saper Daliście nam emocję !!!
piewca16:53, 21 lipca 2012
świetne zdjęcia, niestety szkiełko poległo na całości, widać że trójeczka nie radzi sobie w ciemnościach i wyłazi straszne ziarno, jeżeli ktoś może wytlumaczyć po co takie zawody są rozgrywane chętnie wysłucham, holmsów na codzień mamy w tv a takie coś mnie tylko w tym utwierdza - że celem może być każdy z nas.....
Kaboom16:52, 21 lipca 2012
Wszystko fajnie tylko, że wcześniejsze lany w Rabie Wyżnej organizował sam Krzysztof Pałasz - bez Marcina. I na dodatek są to jego słowa. Ale poza tym impreza świetna była! :-)
Treq16:24, 21 lipca 2012
1 Lan jaki miał miejsce w MOKu :P
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij