Niedziela, 11 kwiecień 2021, Imieniny: Filipa, Leona, Jaromira
Jabłonka i okolice
Rain
14°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Rain
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Rain
18°
Wiatr: 37.044 km/h Wilgotność: 41
Clouds
17°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 40
Rain
12°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
05.05.2014, 17:02 | czytano: 969

Żeby poczuć życie, trzeba poczuć śmierć... teatralna premiera w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

W niedzielę Teatr "Chrząszcz w trzcinie" zaprezentował swoje najnowsze przedstawienie pt. "Nokaut". Tym razem to propozycja dla nieco starszych widzów.

Sztuka traktuje o współczesnych problemach młodych ludzi - samotności, zagubieniu i konsumpcyjnym stylu życia. Młody chłopak, eurosierota, potrzebuje ekstremalnych doznań, żeby - jak mówi - poczuć życie. Dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem, żeby odnaleźć jego sens, to otrzeć się o śmierć. Wymyśla plan, żeby pójść do łóżka z kobietą zarażoną wirusem HIV...

W sztuce główne role - Maggie i Maxa - zagrali Katarzyna Pędzimąż i Cezary Skrocki. Oboje są też reżyserami spektaklu, którego premiera odbyła się w galerii "Pod Aniołem" Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

r/ zdjęcia Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij