Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Snow
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Snow
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Snow
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
25.05.2015, 17:16 | czytano: 1991

Miejska Orkiestra Dęta wśród laureatów IX Podhalańskiego Festiwalu Orkiestr Dętych (zdjęcia)

NOWY TARG. Miejska Orkiestra Dęta, Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej , Orkiestra Dęta OSP Ochotnica Dolna, Orkiestra Dęta Łapsze Niżne, Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Szaflar - wśród laureatów Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity 2015.

W Festiwalu wzięło udział 11 orkiestr dętych i jeden Big – Band. Oceniała te występy komisja artystyczna w składzie: kpt. Stefan Żuk – przewodniczący, Stanisław Stachoń i Stanisław Migacz.

Przyznano następujące miejsca i nagrody:
- dwa równorzędne 1 miejsca i nagrody pieniężne w wysokości po 700 zł: Miejska Orkiestra Dęta Nowy Targ i Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fr. Chopina w Nowym Targu,

- drugie miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 600 zł - Orkiestra Dęta OSP Ochotnica Dolna,

- dwa równorzędne 3 miejsca i nagrody pieniężne w wysokości po 400 zł każda; Orkiestra Dęta Przy Urzędzie Gminy w Łapszach Niżnych, Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Szaflar,

wyróżnienia i nagrody pieniężne w wysokości po 300 zł: Młodzieżowa Orkiestra Przy OSP w Lipnicy Małej, Orkiestra Dęta Krościenko nad Dunajcem, Orkiestra Dęta OSP i Domu Kultury w Mniowach, Orkiestra OSP Ludźmierz, Wiejska Orkiestra Dęta w Kacwinie, Orkiestra Dęta OSP Rabka – Zdrój, Orkiestra Dziecięca Młodzieżowa w Nowej Białej.

Do udziału w finale XXXVIII Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity 2015 zakwalifikowane zostały: Miejska Orkiestra Dęta Nowy Targ, Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fr. Chopina, Orkiestra Dęta OSP Ochotnica Dolna, Orkiestra Dęta Przy Urzędzie Gminy w Łapszach, Niżnych, Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Szaflar oraz dodatkowo Orkiestra Dęta Echo Zagórzan (Kasina Wielka) reprezentującą powiat limanowski.


opr.s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Wojt12:43, 26 maja 2015
Gratulacje! Ładne góralki w kapeluszach!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij