Wtorek, 25 luty 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
26.06.2015, 12:19 | czytano: 1545

"Rozrabiamy kulturalnie" - na koniec sezonu artystycznego (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

Miejski Ośrodek Kultury zakończył sezon artystyczny. Z tej okazji zorganizowany został koncert "Rozrabiamy kulturalnie", podczas którego odbyły się prezentacje zespołów, grup działających przy ośrodku.

- W czasie koncertu uhonorowaliśmy również nauczycieli , którzy aktywnie uczestniczyli wraz z uczniami w warsztatach i wystawach organizowanych przez Muzeum Podhalańskie i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, za współpracę przy organizowaniu imprez w obu placówkach, za aktywny udział w spotkaniach warsztatach, prezentacjach, konkursach - informują organizatorzy.

Wyróżnienia „Pegaz dla Nauczycieli 2015” otrzymali:

1. Agnieszka Błach II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu
2. Alicja Bryniarska Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
3. Anna Miśkowiec II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu
4. Alina Stanek Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
5. Jacek Waksmundzki I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu
6. Dorota Fryźlewicz Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu
7. Hanna Sięka I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu.

- Sprawne funkcjonowanie instytucji kultury, na której ciąży szczególna misja, zależy od wielu różnorodnych i złożonych czynników. Jesteśmy świadomi, że bez społecznego wsparcia, bez zrozumienia dla naszych działań, bez życzliwych nam przyjaciół i mecenasów efekty naszych działań byłyby bardzo skromne. Dlatego też przyznaliśmy tytuł Ambasadora Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu Panu Piotrowi Doboszowi z Tygodnika Podhalańskiego za pomoc, życzliwość i komentowanie wydarzeń kulturalnych w Mieście - czytamy w komunikacie MOK.

Z kolei tytuł Przyjaciela Miejskiego Ośrodka Kultury otrzymali: Katarzyna i Kazimierz Nykaza FH NYKAZA, Kazimierz Stolarczyk, Anna Stolarczyk, Janina Stolarczyk Spółka Jawna ,Podhalańskie Centrum Dystrybucji "SALAMI" oraz Zbigniew Steskal FPH STESKAL.

oprac. r/ źródło: MOK Nowy Targ, zdjęcia Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
eee09:45, 28 czerwca 2015
Wspaniała inicjatywa, tyle wspaniałych utworów i owocna praca Pani Dyrektor Barbary Pachniowskiej
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij