Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Nowy Targ i okolice
pogodnie
12°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 56%
pogodnie
13°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 55%
pogodnie
13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 63%
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 67%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 47%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.12.2016, 12:24 | czytano: 3416

Starosta docenił najlepszych uczniów (zdjęcia)

zdj. Regina Korczak Watycha

ZAKOPANE. W Jasnym Pałacu odbyła się uroczystość przyznania stypendiów Starosty Tatrzańskiego dla najlepszych absolwentów zakopiańskich szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących oceniani byli za wyniki w nauce, uczestnictwo w konkursach i olimpiadach, działalność społeczną oraz frekwencję.

Wśród szkół w tym roku bezkonkurencyjne okazało się Liceum Ogólnokształcące, z którego uhonorowanych zostało 9 uczniów.

Nagrody finansowe przyznawane były w trzech stopniach: 1.000 zł, 2.000 zł. oraz 3000 zł.

Laureaci stypendium III stopnia: Łukasz Walkosz ZSB, Bartłomiej Krzysztof Stoch, ZSB, Natalia Danuta Gil ZSH-T, Marek Topór ZSH-T, Barbara Bryjak ZSO, Piotr Wysłouch ZSO oraz Dominik Stoch ZSO

Laureatami stypendium II stopnia zostali: Karolina Anna Kuros ZSB, Mateusz Jan Łukaszczyk ZSB, Camil Sterkowiec ZSH-T, Krzysztof Szczepaniec ZSH-T, Mateusz Cudzich ZSH-T, Dominika Barnaś ZSO, Anna Chlebek ZSO oraz Wiktoria Tychawska ZSO

Laureatami Stypendium I stopnia zostali: Paulina Gałdyn ZSH-T, Wiktor Antolak ZSO, Emil Kamiński ZSO oraz Laura Graca - Dorociuk ZSO.

rk/ zdj. Regina Korczak Watycha
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Jedna z mrówek22:44, 14 grudnia 2016
Kij w mrowisko, szczał w dziesiątkę.Brawo dla tych zdolnych ludzi, aby szybko wymienili widoczną pozycję na zdjęciu ze stojącej na siedzącą.

Pozdrawiam.
Kij w mrowisko21:33, 12 grudnia 2016
Oj przepraszam że się czepiam, ale ze zdjęcia tytułowego nie wynika kto został uhonorowany. To lekko geriatryczne towarzystwo lokalnych polityków powinno stać z tyłu ew. boku bo najważniejszymi osobami w tym przypadku są uczniowie. ale tak już mają nasi lokalni politycy, wszędzie pchają się do przodu bo to oni przecież są najważniejsi (bo gdyby nie oni, to ci młodzi bardzo uzdolnieni ludzie przecież nic by nie osiągnęli). A tak jest sobie z kim zrobić fotkę, a przy okazji wypromować swoją osobę z prawdziwymi bohaterami w tle.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij