Czwartek, 17 sierpień 2017, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 78%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 81%
pogodnie
19°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 78%
pogodnie
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pogodnie
15°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.02.2017, 16:51 | czytano: 1321

Koncert Ich Troje w Watrze (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje największe sukcesy odnosił piętnaście lat temu. W dalszym ciągu ma jednak swoich wiernych fanów, co potwierdził koncert w Zakopanem.

Restauracja Watra pękała w szwach - słuchaczy było więcej, niż miejsc siedzących. Fani zespołu Ich Troje nie wyszli rozczarowani. Zespół z nową wokalistką Martą Milan zaśpiewał w Zakopanem swoje największe przeboje, m.in. „Powiedz”. „A wszystko to”, czy „Babski świat”.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ol20:17, 18 lutego 2017
Ale on jest łachudrą.Powinien jeszcze brodę i wąsy na czerwono pomalować,może by miał więcej fanów.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij