Czwartek, 24 maj 2018, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Nowy Targ i okolice
przewaga chmur
19°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 73%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 66%
przewaga chmur
24°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 58%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 76%
pochmurno
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
przewaga chmur
18°
Wiatr: 11 km/h Wilgotność: 61%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
17.02.2017, 09:08 | czytano: 1516

Bieg Walentynkowy w Kościelisku (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

55 par wzięło udział w III Walentynkowym Biegu, który odbył się w Kościelisku. Zawody rozegrano tradycyjnie na trasach biegowych na Chotarzu.

Tegoroczna edycja biegu była wyjątkowa. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że na start zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. Radosny nastrój zawodów, które odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze bez zaciekłej rywalizacji, potęgowały wymyślne stroje, które przygotowali zawodnicy. Na trasie spotkać można było Szkotów, kanadyjskich traperów, egipskie mumie, a nawet… smerfy.

W biegu zwyciężyła para Karolina Pitoń i Maciej Rapacz. Drugie miejsce zajęli Stanisław i Małgorzata Gąsienica, a na najniższym stopniu podium stanęli Catherine Spierenburg i Czesław Mączyński.

Nagrodę za najlepsze przebranie po jednogłośnym werdykcie jury otrzymali Maria i Franciszek Fatla z Zakopanego, którzy bieg ukończyli na 10 miejscu.

W zawodach wzięli udział nie tylko mieszkańcy Kościeliska. na starcie pojawili się goście m.in. z Myślenic, Krakowa, Nowego Targu, Wrocławia, Żywca, a nawet Bydgoszczy.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ted09:40, 17 lutego 2017
Ganiane stroje! Brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij