Niedziela, 18 luty 2018, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Rabka Zdrój i okolice
śnieg
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
śnieg
-1°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 78%
śnieg
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 59%
pochmurno
-1°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 86%
śnieg
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
śnieg
-4°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
12.08.2017, 18:59 | czytano: 651

Zakopiański Festiwal Literacki

Fot. Piotr Korczak

W Zakopanem rozpoczął się Festiwal Literacki. To druga edycja imprezy, która uzupełnić ma letnią ofertę turystyczną miasta i nawiązywać do tradycji literackich Zakopanego.

Na Placu Niepodległości zlokalizowany jest namiot, w którym prezentuje się kilkadziesiąt wydawnictw z całej Polski, wśród nich nasze podhalańskie, m.in. Wydawnictwo Wagant z Nowego Targu oraz Wydawnictwa TPN i Muzeum Tatrzańskiego z Zakopanego. Swoją ofertę przedstawia również Muzeum Jana Kasprowicza w Zakopanem.

W programie Festiwalu, który potrwa do 14 sierpnia, znajdują się spotkania z pisarzami, czytanie książek i zabawy dla dzieci.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
j19:08, 12 sierpnia 2017
Wiara czyta - szkoda tylko że się nie można dopchać
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij