Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
16°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
18°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 61
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.08.2017, 19:13 | czytano: 1948

Koziarz zdobyty - pierwszy dzień Ochotnica MTB 4 Towers (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Po pierwszym dniu zmagań w ramach Ochotnica MTB 4 Towers - koszulkę lidera włożył na siebie Michał Ficek Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, który na mecie zameldował się z czasem 1:54:08.

Ceremonii dekoracji najlepszych zawodników pierwszego etapu dokonał Wójt Gminy Ochotnica Dolna Stanisław Jurkowski wraz z przewodniczącym Rady Gminy Panem Franciszkiem Ziemiankiem.

Na dystansie FUN w kategorii M4 trzecie miejsce zajął Stanisław Niewiadomy z Ochotnicy Górnej - tata Kasi Niewiadomej, wszystkim znanej kolarki szosowej.

Zawodnikom, po góralsku przygrywały połączone zespoły regionalne Spod Gorca i Nucicki. Trasę zabezpieczali druhowie z jednostek OSP Tylmanowa oraz OSP Ochotnica Dolna.

Wyniki indywidualne oraz pary na stronie www.ochotnica.pl.

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij