Poniedziałek, 23 lipiec 2018, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Szczawnica i okolice
przewaga chmur
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 53%
deszcz
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
23°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
24°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
08.10.2017, 16:34 | czytano: 707

Polsko-kanadyjski finał Music Trail Festiwal w Kościelisku (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Zakończyła się pierwsza edycja Music Trail Festival, który połączył Kościelisko i Krynicę-Zdrój. Na scenie Domu Ludowego w finałowym koncercie wystąpili artyści z Polski i Kanady: Owen Meany's Batting Stance, Devarrow i Daniel Spaleniak.

Music Trail Festival to seria sierpniowych i wrześniowych koncertów, które prowadziły, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała się w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Krynicy i Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej.

Music Trail Festival miał scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów. Podczas wszystkich koncertów występowali młodzi artyści sceny songwriterskiej z Polski, Słowacji i Kanady.

rk-w/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij