Sobota, 21 lipiec 2018, Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Szczawnica i okolice
pogodnie
25°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 53%
pogodnie
24°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 46%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
22°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 70%
pogodnie
24°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 46%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
10.01.2018, 20:04 | czytano: 3546

Sprzęt dla strażaków (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Urzędzie Gminy Kościelisko odbyło się przekazanie sprzętu jednostkom OSP z terenu gminy.

- Sprzęt pozyskany został dzięki środkom z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości, o które zabiegał poseł na Sejm RP a zarazem Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie Edward Siarka - mówi komendant OSP Kościelisko Andrzej Garbuliński.

Dzięki pozyskanym środkom zakupione zostały dwa zestawy PSP R1 z defibrylatorami, noszami próżniowymi i noszami podbierakowymi. Podczas spotkania został również zaprezentowany nowy samochód ratowniczo-gaśniczy z jednostki OSP Witow, do którego przekazany sprzęt medyczny został zamontowany.

pk/ zdjęcie Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
strazak216:01, 12 stycznia 2018
ntyt i fred jak sie wam będzie r upsko palić to tez wtedy też będziecie narzekać na straż ?
fred05:42, 12 stycznia 2018
Oj mamy tych strażaków na Lipnicy 4 remizy i duże koszta na utrzymanie,ale najlepsze jest to jak się stało w remizie w Murowanicy nowe AUTO a remiza krótka no to rozwalić scianę to wejdzie mozna sprawdzić ze sciany nie ma tylko płyty.
strażak19:09, 11 stycznia 2018
bez komentarza ,idiotyczny to jest twój komentarz, jak nie wiesz o co chodzi to nie ujadaj pseudofilozofie. Oczywiście straż podlega MSW i ono przekazuje między innymi środki na straż. Ale ministerstwo sprawiedliwości posiada również środki pochodzące z przestępstw i są one przekazywane na poprawę bezpieczeństwa np.dla policji.
A bezpieczeństwo to także straż. Poseł Siarka jako jedyny wyłapał temat, że można te środki przeznaczyć także dla strażaków i szacun mu za to.
( poseł Siarka to nie PIS tylko Solidarna Polska)
ntyt18:24, 11 stycznia 2018
Rozmieszczenie sprzętu na tym aucie to porażka, z tego co widać na zdjęciach dostęp do narzędzi hydraulicznych jest moim zdaniem za wysoko. Widać mycie rączek i herbatki ważniejsze niż ergonomiczny dostęp do sprzętu...
romek17:21, 11 stycznia 2018
świetny pomysł trzeba doposażać jednostki OSP żeby im się jeszcze lepiej działało
bez komentarza07:01, 11 stycznia 2018
Idiotyczny pomysł Siarki i PiS - niech pieniądze dają na sprawiedliwość a nie na straż ,,, od tego jest minister spraw wewnętrznych a nie sprawiedliwości
PiS traktuje nas jak idiotów ... ale wiekszość 70 % głosowało na PiS
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij