Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 82%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 89%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 98%
10.01.2018, 20:04 | czytano: 3579

Sprzęt dla strażaków (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Urzędzie Gminy Kościelisko odbyło się przekazanie sprzętu jednostkom OSP z terenu gminy.

- Sprzęt pozyskany został dzięki środkom z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości, o które zabiegał poseł na Sejm RP a zarazem Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie Edward Siarka - mówi komendant OSP Kościelisko Andrzej Garbuliński.

Dzięki pozyskanym środkom zakupione zostały dwa zestawy PSP R1 z defibrylatorami, noszami próżniowymi i noszami podbierakowymi. Podczas spotkania został również zaprezentowany nowy samochód ratowniczo-gaśniczy z jednostki OSP Witow, do którego przekazany sprzęt medyczny został zamontowany.

pk/ zdjęcie Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
strazak216:01, 12 stycznia 2018
ntyt i fred jak sie wam będzie r upsko palić to tez wtedy też będziecie narzekać na straż ?
fred05:42, 12 stycznia 2018
Oj mamy tych strażaków na Lipnicy 4 remizy i duże koszta na utrzymanie,ale najlepsze jest to jak się stało w remizie w Murowanicy nowe AUTO a remiza krótka no to rozwalić scianę to wejdzie mozna sprawdzić ze sciany nie ma tylko płyty.
strażak19:09, 11 stycznia 2018
bez komentarza ,idiotyczny to jest twój komentarz, jak nie wiesz o co chodzi to nie ujadaj pseudofilozofie. Oczywiście straż podlega MSW i ono przekazuje między innymi środki na straż. Ale ministerstwo sprawiedliwości posiada również środki pochodzące z przestępstw i są one przekazywane na poprawę bezpieczeństwa np.dla policji.
A bezpieczeństwo to także straż. Poseł Siarka jako jedyny wyłapał temat, że można te środki przeznaczyć także dla strażaków i szacun mu za to.
( poseł Siarka to nie PIS tylko Solidarna Polska)
ntyt18:24, 11 stycznia 2018
Rozmieszczenie sprzętu na tym aucie to porażka, z tego co widać na zdjęciach dostęp do narzędzi hydraulicznych jest moim zdaniem za wysoko. Widać mycie rączek i herbatki ważniejsze niż ergonomiczny dostęp do sprzętu...
romek17:21, 11 stycznia 2018
świetny pomysł trzeba doposażać jednostki OSP żeby im się jeszcze lepiej działało
bez komentarza07:01, 11 stycznia 2018
Idiotyczny pomysł Siarki i PiS - niech pieniądze dają na sprawiedliwość a nie na straż ,,, od tego jest minister spraw wewnętrznych a nie sprawiedliwości
PiS traktuje nas jak idiotów ... ale wiekszość 70 % głosowało na PiS

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij