Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Szczawnica i okolice
pochmurno
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
11.01.2018, 09:37 | czytano: 1165

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Targu. Do wylicytowania... mundur górniczy

W niedzielę 14 stycznia, już po raz dwudziesty szósty w Polsce i na świecie, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, a jej finał odbędzie się również w Nowym Targu.

Na obszarze działania Podhalańskiego Sztabu WOŚP Akcja Serca z Nowego Targu kwestować będzie blisko 200 wolontariuszy. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, ale również w Białce Tatrzańskiej, Białym Dunajcu, Bukowinie Tatrzańskiej, Czarnym Dunajcu i Gronkowie. Datki na wsparcie 26. Finału można również wrzucać do puszek stacjonarnych, które znajdą się w wielu miejscach Nowego Targu, między innymi w restauracji DejaVue, pubach Plama, Zagadka, kawiarni Lila Vanilla czy w nowotarskiej Bursie.Podhalański Sztab WOŚP i przyjaciele zapraszają także do udziału w wydarzeniach na terenie Nowego Targu wspierających 26. Finał WOŚP:

12 stycznia zarówno CF Podhale (Al. Tysiąclecia 74- Mała Hala Gorce) jak i HiFitness (ul. Sikorskiego 20) przygotowały na ten dzień coś specjalnego. Oprócz wyjątkowego dnia treningowego przeprowadzone zostaną licytacje, z których dochód zasili konto 26. Finału.

14 stycznia w Fitness Factory (os. Bohaterów Tobruku) odbędzie się specjalny dzień treningowy i licytacje. Miejski Ośrodek Kultury (al. Tysiąclecia 37) zaprasza występy i koncerty na scenie MOK, licytacja oraz światełko do nieba o godzinie 20.

Oprócz tego, również na terenie MOK, w godzinach 11.00-16.00 stowarzyszenie Kropla prowadzić będzie akcję honorowego krwiodawstwa, a stowarzyszenie Airsoft Podhale od godziny 12.00 zaprasza na strzelnicę i wystawę sprzętu.

Organizatorzy zachęcają do udziału w aukcjach w serwisie allegro.pl. - Dzięki naszym darczyńcom tegoroczną zbiórkę można wesprzeć licytując Widokowy Lot Balonem PCD Salami, vouchery na wykonanie tatuażu od StraightLine Tattoos, Czapki 26. Finału WOŚP oraz Podhalańskiego Sztabu WOŚP wykonane przez Jack Headwear, Wisiorek „Szarotka” wykonany przez DawidCraft, trening snowboardowy z naszą olimpijką Aleksandrą Król, gadgety z autografami od Eve-Nement i naszych skoczków narciarskich Dawida Kubackiego i Kamila Stocha oraz Mundur Górniczy Kopalni Węgla Brunatnego w Koninie przekazany przez pana Tomasza Garbaciaka - informuje w komunikacie Podhalański Sztab WOŚP.Źródło: Podhalański sztab WOŚP, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
koniec bliski18:54, 12 stycznia 2018
Wykorzystuje dzieci i młodzież do zbiórek , a udaje ,że dzieciom pomaga. Czysta hipokryzja .Czekam kiedy skończy się ta parada i dokładnie go rozliczą co do grosza .
Wicher20:45, 11 stycznia 2018
Owsiaki miliony na koncie i śmieją się z naiwniaków !
Wyrocznia16:41, 11 stycznia 2018
Polowanie na głupich i naiwnych czas rozpocząć!
@wolontariusz13:23, 11 stycznia 2018
Im bardziej tacy jak ty atakują Owsiaka, tym więcej pieniędzy zbiera WOŚP. Wprawdzie taki nic nie znaczący osobnik jak ty nie może się równać z ministrami w rządzie, ale w sumie należy uznać, że nawet taki, co sam nie da a innym usiłuje obrzydzić, bywa pożyteczny. Działaj dalej:)
wolontariusz12:33, 11 stycznia 2018
Nie daję pieniędzy oszustom i przekrętom. Jak się rozliczy z wielu poprzednich zbiórek i ogłosi to urząd skarbowy , to może się nawrócę . Druga sprawa : Czy on zbiera na dzieci , czy dzieci zbierają na niego i jego rodziny utrzymanie ? OTO jest pytanie?
Skwarek09:55, 11 stycznia 2018
Żebym już nigdy na niego nie zagłosował.

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij