Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Szczawnica i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
11.02.2018, 20:02 | czytano: 2316

Zakochani są wśród nas, czyli Walentynkowy Bieg Narciarski Parami (duża galeria)

zdj. Piotr Korczak

Już po raz czwarty w Kościelisku odbył się Walentynkowy Bieg Narciarski Parami. Na starcie stanęło kilkadziesiąt par.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach - w jednej liczył się czas przemierzania trasy, a w drugiej - nagrody zdobywały pary w najciekawszym przebraniu.

Bieg odbył się na trasach biegowych w Kościelisku-Chotarz. W zabawie mogły wziąć udział pary mieszane, zakochane - w sobie nawzajem lub po prostu w narciarstwie biegowym. Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Górnej granicy nie określono.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
majka20:57, 14 lutego 2018
Tak najlepiej cały czas leżeć krzyżem w kościele ,a jeszcze lepiej pójść do zakonu po podstawówce.Do gościa dla kogo ta zabawa ?jak się jest wiecznie samotnym,lepiej sobie lego kupić,albo puzzle.
będzie kiedyś za późno13:25, 12 lutego 2018
14 lutego Środa popielcowa dla katolików rozpoczyna się Wielki Post . Polacy nie myślą w tym dniu o pierdołach typu walentynki , a idą do świątyni posypać głowy popiołem i pomodlić się . Takie jakieś przybyłe z pogaństwa zwyczaje nikogo w tym dniu nie powinny interesować , a jak mimo to mają to w nosie , to kiedyś będą tego gorzko żałować .
gosc11:58, 12 lutego 2018
Słowa uznania dla organizatorów!!!!
Super zabawa...
Do zobaczenia za rok!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij