Niedziela, 19 sierpień 2018, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
11°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pogodnie
18°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 98%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.02.2018, 12:12 | czytano: 2031

Nowoczesne centrum informacji ZakoLove na Krupówkach

Fot. Piotr Korczak

Na zakopiańskich Krupówkach zostało otwarte nowoczesne Centrum Informacji Turystycznej ZakoLove.

Multimedialne centrum stworzone zostało przez Andrzeja Stocha juniora. W otwarciu wzięła udział wzbudzająca spore zainteresowanie wśród turystów kapela góralska oraz znana już na całym Podhalu ekipa Dziennika Gliczarowskiego. Informacja mieści się w budynku „Morskiego Oka” przy Krupówkach 30.

- ZakoLove powstało, gdyż nigdzie na Podhalu nie ma takiego miejsca. W naszej Informacji na turystów czeka wiele atrakcji - fotobudka, ogromna multimedialna mapa Tatr, gogle VR dzięki którym będzie się można przenieść wirtualnie w Tatry. Jest to też miejsce, gdzie każdy może uzyskać informacje na temat naszego regionu i jego atrakcji. A wszystko to w sercu Krupówek - mówił Andrzej Stoch jr.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Monika03:22, 13 lutego 2018
nie ma zadnych konkretnyh informacji na temat regionu. byłam i są niestety błędne informacje. Kadra nie ma zadnego przeszkolenia i odpowiedniej wiedzy w zakresie wiedzy o regionie. Jestto wprwadzanie turysty w błąd.
Magda13:41, 12 lutego 2018
juz widać poziom gliczarowski
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij