Środa, 17 październik 2018, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 74%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 75%
12.06.2018, 23:34 | czytano: 822

Trenerzy SKKF AKYAMA podnoszą swoje kwalifikacje w Ju-Jitsu

Pięcioosobowa grupa reprezentantów Podhala przygotowuje się do kursów instruktorskich i trenerskich organizowanych przez Polski Związek Ju Jitsu które będą organizowane w Nowym Targu.

Osoby ubiegające się o uprawnienia to przedstawiciele Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu "AKYAMA" - Aleksander Kozieł, Sebastian Westrych, Adrian Czekaj, Grzegorz Kobylarczyk i Katarzyna Magiera. Ale i inne zainteresowane osoby, mogą spróbować swoich sił.

Zajęcia prowadzone będę w lipcu tego roku na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu.

Uczestnicy po zakończeniu kursu z wynikiem pozytywnym otrzymają stosowny dokument (legitymację) potwierdzający jego kwalifikacje, wydany jest przez Polski Związek Ju-jitsu i Polską Federacje Sportu Powszechnego. Uzyskane kwalifikacje są jedynymi akceptowanymi przez PZJJ uprawnieniami instruktorskimi lub trenerskimi. Wszelkie inne posiadane uprawnienia nie są honorowane.

Zajęcia na kursie będą prowadzone przez wykładowców Akademickich i trenerów Ju-jitsu. Kurs przewiduje 25 godz. część ogólna oraz 55 godz. część specjalistyczna.

Dla zainteresowanych kursem - kontakt pod nr. tel. 608375788 lub bezpośrednio z Polskim Związkiem Ju-jitsu

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij