Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Szczawnica i okolice
deszcz
Wiatr: 10.1 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 69%
deszcz
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 68%
deszcz
Wiatr: 1.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.07.2018, 01:17 | czytano: 2078

Policjant z Nowego Targu i jego pies zajęli III miejsce w eliminacjach do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji (zdjęcia)

zdj. KPP w Nowym Targu

W KWP w Krakowie przeprowadzono eliminacje do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji przewodników psów patrolowo-tropiących i patrolowo-tropiących do działań bez kagańca z terenu podległego KWP w Krakowie.

Do zawodów przystąpiło 13 najlepszych przewodników z psami służbowymi, który zdobyli największą ilość punktów podczas pierwszego etapu eliminacji do „Mistrzostw” w jednostkach terenowych podległych KWP w Krakowie.

Zgodnie z ogólnopolskim regulaminem przeprowadzone zostały następujące konkurencje: posłuszeństwo ogólne, marsz/bieg z psem przy nodze, zatrzymywanie psa w biegu w pozycji „stój”, zatrzymywanie psa w marszu pozycjach: „siad”, „waruj”, pozostawanie psa, pokonywanie przeszkód: ściana, kładka, wieża, tunel, praca węchowa psów, ćwiczenia z agresji: przeszukanie terenu w celu odnalezienia ukrytego pozoranta.


Wyniki:
I MIEJSCE: asp. szt. Bartłomiej Łękawa z psem „HARNAŚ” z KPP w Suchej Beskidzkiej
II MIEJSCE: st. asp. Wiesław Zagórski z psem „ICON” z KMP w Krakowie
III MIEJSCE: mł. asp. Bogusław Jeż z psem „HEKTOR” z KPP w Nowym Targu


Celem przeprowadzonych eliminacji było praktyczne sprawdzenie wartości użytkowej psów służbowych będących na stanie jednostek organizacyjnych Policji województwa małopolskiego oraz wyłonienie 2 – osobowej drużyny, która będzie reprezentować Województwo Małopolskie w Finale XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji, który odbędzie się w dniach 04 – 07 września 2018 r. w ZKP w Sułkowicach. Będą to: asp. szt. Bartłomiej Łękawa z psem „HARNAŚ” i st. asp. Wiesław Zagórski z psem „ICON”.

KPP w Nowym Targu, opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
podaj łapę17:46, 10 lipca 2018
Te dwa po prawej się chyba polubiły :-)
mysz 2715:40, 10 lipca 2018
Gratulacje dla Jeża i Hektora
mysz 2715:38, 10 lipca 2018
Na Topolowe to tylko King Konga wpuścić ha ha
fred05:20, 10 lipca 2018
Na zawodach dobrzy a w realu nić nie warci,między bloki nie chodzą bo się boją a na Topolową osiedle to wcale.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij