Wtorek, 21 sierpień 2018, Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Szczawnica i okolice
pogodnie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 79%
pogodnie
17°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pogodnie
18°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pogodnie
22°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
17°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.08.2018, 13:53 | czytano: 1835

Rajdy po nowo wyremontowanej ulicy

ZAKOPANE. Po przedłużającym się remoncie ulica Male Żywczańskie została oddana do ruchu. Nowy asfalt od razu wyzwolił w niektórych kierowcach ducha rajdowcy.

Wąska i pełna pieszych uliczka stała się miejscem nadrabiania minut straconych w korkach. Ale już niedługo. Drogowcy ustawili właśnie znak informujący o tym, że na jezdni pojawi się próg zwalniający.

pk/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Niezadowolony18:25, 11 sierpnia 2018
Nie rozumiem, jakim cudem, ulica na "zad***u" Zakopanego, bez styczności z głównymi drogami dojazdowymi lub wyjazdowymi, może nadrobić stracony czas w korkach??
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij