Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
10°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2018, 16:36 | czytano: 1222

Galeria Sztuki Ludowej otwarta (zdjęcia)

Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór będzie promować sztukę podhalańską. Od wczoraj funkcjonuje tam Galeria Sztuki Ludowej, która funkcjonować będzie jako stała wystawa, z możliwością zakupu prezentowanych prac.

Odrestaurowana zabytkowa willa cieszy się powodzeniem wśród odwiedzających, jest więc doskonałym miejscem na tego typu galerię. Od czasu otwarcia po remoncie, który miał miejsce w sierpniu, Czerwony Dwór miał już ponad cztery tysiące czterysta odwiedzin.

pk/zdj. PK
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Góral15:53, 30 listopada 2018
To jest tylko złudzenie, nigdy jakiejś mądrości nie okazała, zawsze okazuje zarozumiałość, z której wszyscy się po cichu nabijają.
jąkała09:08, 30 listopada 2018
ale ona jest nie do poważenia w swojej mądrości ...................
podsumowanie17:53, 29 listopada 2018
Koszty odrestaurowania oraz koszty utrzymania są niewspółmierne do liczby 4400 odwiedzających. Wystawy są bardzo skromne, prowadzący monotematyczni, program wystaw bardzo amatorski.
Porada - czas na "dobrą zmianę" najlepszym rozwiązaniem jest wymiana personelu na profesjonalistów. Jakaś tłumaczka języka nie znająca gwary to zły wybór na to stanowisko.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij