Sobota, 04 lipiec 2020, Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Zakopane i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.02.2019, 08:57 | czytano: 894

Wieczór w Czerwonym Dworze

"Na trasach alpejskich i scenach operowych" - to tytuł spotkania, jakie miało miejsce w Czerwonym Dworze w 10. rocznicę śmierci Andrzeja Bachledy-Curusia. Polskiego narciarza i śpiewaka operowego wspominał syn, Andrzej Bachleda-Curuś jr.

Spotkanie rozpoczęło się od podziękowań za podarowanie przez Andrzeja Bachledę-Curusia fortepianu do Czerwonego Dworu. Darczyńca w ramach podziękowań otrzymał od Urzędu Miasta ciupagę z stali damasceńskiej.

Po wspomnieniach o bohaterze wieczoru w części artystycznej na podarowanym fortepianie zagrała Anna Guja, a na gitarze wnuk, Andrzej Bachleda-Curuś III.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Inka14:00, 5 lutego 2019
szkoda regionalnego przedszkola które było wyjątkowe. Na takie imprezy może służyć Koliba, Atma ,u Wnuka i wiele innych miejsc w Zakopanem. Zabrali dzieciom piękny budynek z dużym ogrodem
Majka11:06, 5 lutego 2019
Pamiętam moje dzieci chodziły do tego przedszkola . Jedyne przedszkole regionalne w mieśćie. Szkoda ,że nadal nie służy dzieciom. Na takie koncerty i występy było wiecej miejsc w np: u Wnuka, Atma ,Koliba lub na Kościuszki tam gdzie odbywają posiady góralskie. Zabraliście takie fajne miejsce dzieciom
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij