Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 44.28 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 44.28 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 44.28 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 44.28 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 44.28 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.03.2019, 15:25 | czytano: 1282

Wiosna 2019 – inauguracja sezonu piłkarskiego w klubie Lubań Maniowy (zdjęcia)

pieniny24

W restauracji „Zajazd Czorsztyński” odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu piłkarskiego Wiosna 2019. W imprezie udział wzięli członkowie klubu oraz ci, dla których dobro Lubania jest bardzo ważne. Spotkanie było okazją do przedstawienia nowych zawodników, podsumowania przygotowań do rundy wiosennej oraz zaprezentowania celów na najbliższe miesiące.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: wójt gminy Czorsztyn Tadeusz Wach, Sołtys Maniów Franciszek Jarząbek, zawodnicy, zarząd klubu, przedstawiciele sponsorów oraz oczywiście kibice.

Trenerzy drużyny Grzegorz Hajnos i Leszek Judasz opowiedzieli o tygodniach przygotowań do nadchodzącego sezonu, dziękując przy okazji zawodnikom za zaangażowanie i działaczom za stworzenie odpowiednich warunków do treningów. Szkoleniowcy w imieniu swoim i swoich podopiecznych złożyli obietnicę, że dadzą z siebie wszystko, a nawet więcej.
Klub stawia na wychowanie własnych kadr od najmłodszych zawodników – w Akademii Piłkarskiej jest aktualnie 50 młodzików, którzy w przyszłości mają zasilić drużynę.

Starsi działacze w klubie opowiadali o początkach drużyny, o tym jak powstawała i rozwijała się, o jej sukcesach i porażkach i o tym jak wiele miejsca zajmuje w ich sercach do dnia dzisiejszego.
Rafał Jandura przedstawił pomysł nowego rozdania „Klubu Stu” – każdy członek tego elitarnego klubu, w zamian za deklarację comiesięcznych wpłat będzie otrzymywał najnowsze informacje z życia drużyny, o zawodnikach, meczach, etc.

Widać, że uczestnicy spotkania w nową rundę wchodzą przygotowani, pełni zapału i chęci do zwyciężania.

JD, pieniny24
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
głodny22:09, 18 marca 2019
koto by to powiedział ze jeszcze kiedys zobaczymy wójta ze swoim zastępcą na jednym zdjęciu
kita15:56, 17 marca 2019
A już myślałem, że chodzi o jedną z awangardowych partii.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij