Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Szczawnica i okolice
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
-5°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
24.03.2019, 09:20 | czytano: 1523

Zaczytane piątki w bibliotece w Kościelisku (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

KOŚCIELISKO. W Gminnej Bibliotece Publicznej rozpoczął się cykl spotkań pt. „Zaczytane Piątki”, na których dzieciom czytać będą mieszkańcy Kościeliska. Podczas pierwszego spotkania z najmłodszymi czytelnikami, wójtowi Romanowi Krupie towarzyszyli Maciej Krzeptowski z Kościeliska i Paweł Michniak z Dzianisza.

Pomysł na „Zaczytane piątki” powstał z potrzeby promowania czytelnictwa wśród dzieci.

- Chcemy, żeby młodzi sięgali po książki i żeby odwiedzali bibliotekę - mówi Małgorzata Lizoń-Gąsienica, dyrektor Gminnej Biblioteki w Kościelisku.

Spotkania będą się odbywały cyklicznie, raz w miesiącu. Oprócz radnych gminnych, książki dla dzieci będą czytały między innymi panie z Koła Gospodyń Wiejskich czy Sołtys z radą sołecką.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Mirek21:14, 25 marca 2019
Piękna inicjatywa gratuluję pomysłu
AnalFabeta09:29, 24 marca 2019
Dawniej dwudniowy zarost o czym świadczył? Przeczytajcie to by dzieci wiedziały o tym.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij