Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 50
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 50
Clouds
11°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Rain
12°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 70
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.04.2019, 09:23 | czytano: 1105

Światła przy Dolinie Kościeliskiej

Fot. Piotr Korczak

KOŚCIELISKO. Na ulicy Strzelców Podhalańskich w pobliżu wejścia do Doliny Kościeliskiej w pasie jezdni trwają prace drogowe związane z budową między innymi chodnika. Drogowcy na tym odcinku zainstalowali światła i wprowadzili ruch wahadłowy.

Spowodowało to spory problem przy wyjeździe na główną drogę od strony Gronia. Kierowcy nie wiedzą bowiem, z której strony zapalone jest zielone światło i często wjeżdżają pod prąd. Stwarza to duże zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu.

pk/zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Kierowca08:59, 6 kwietnia 2019
Wyjeżdżając z Gronia bardzo łatwo można się zorientować, z której strony jest światło zielone- wystarczy obserwować drogę. Poza tym zwężenie drogi zaczyna sie powyżej wyjazdu z Gronia. Wyjeżdżając z Gronia w stronę Witowa wjeżdża się na swój pas. Jadąc w lewo, w stronę Zakopanego wystarczy poczekać aż kierowcy stojący obok restauracji Harnaś ruszą i jechać za nimi. Nie wiem z czym Pan Redaktor ma problem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij