Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Czarny Dunajec i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.04.2019, 12:06 | czytano: 908

"Zaczytany Piątek" z Mariuszem Koperskim (zdjecia)

zdj. Piotr Korczak

KOŚCIELISKO. Po raz drugi w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z dziećmi w ramach cyklu „Zaczytane Piątki”. Tym razem z najmłodszymi czytelnikami spotkał się Mariusz Koperski, autor kryminałów i sekretarz Gminy, który czytał dzieciom wiersze Jana Brzechwy.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy z gościem, który opowiedział o swoich ulubionych książkach dla dzieci - także tych, które odkrył już w dorosłym życiu. Młodzi słuchacze aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu biorąc udział w konkursach związanych z treścią czytanej książki.

W pierwszym „Zaczytanym Piątku” udział wzięli Wójt Gminy Kościelisko Roman Krupa i radni. Pomysłodawcą spotkań jest dyrektor Biblioteki Małgorzata Lizoń-Gąsienica.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij