Środa, 20 styczeń 2021, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Czarny Dunajec i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 100
Snow
-4°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 89
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.04.2019, 19:50 | czytano: 3150

Wielkanocny Koncert Uwielbienia w Parku Miejskim (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Wspólnota Dziewiczy Orszak Baranka po raz kolejny zaprosiła do wspólnego śpiewu podczas Wielkanocnego Koncertu Uwielbienia.

"Tak jak mury Jeryha runęły od Pieśni Uwielbienia wierzymy, że wszystkie tamy, mury, przeszkody w naszym życiu runą gdy będziemy stawać przed Żywym Jedynym Bogiem. Wiemy, że zwycięstwo jest w Jego Imieniu, że przez Jego Śmierć i Zmartwychwstanie Mamy życie a w Jego ranach jest nasze zdrowie" - przekonują członkowie Inicjatywy Otwarte Uwielbienie.

Niedzielny koncert w parkowej altanie był okazją nie tylko do wspólnego śpiewu, ale i i celebracji oktawy Wielkanocy, i zabawy dla dzieci.

Padający deszcz nie przeszkodził w spędzeniu w Parku Miejskim miłego popołudnia.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij