Poniedziałek, 26 październik 2020, Imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 91
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2019, 14:51 | czytano: 1974

Wicestarosta członkiem zarządu

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Podczas Walnego Zebrania Delegatów Federacji Euroregionów RP odbyły się wybory nowych władz. Do zarządu Federacji wszedł wicestarosta nowotarski Bogusław Waksmundzki.

W Warszawie odbyło się Walne Zebranie Delegatów Federacji Euroregionów RP z udziałem dyrekcji Departamentu Współpracy Terytorialnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju RP. Na spotkaniu wszyscy przybyli przedstawiciele euroregionów polskich przyjęli sprawozdanie z działalności federacji za rok 2018 oraz plan na rok bieżący, a ponadto udzielili zarządowi absolutorium.

Euroregion Tatry reprezentował przewodniczący Bogusław Waksmundzki, wicestarosta powiatu nowotarskiego. Spotkanie to było okazją do dyskusji na temat wdrażania bieżącej perspektywy finansowej programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz przyszłości EWT po roku 2020.

Walne zebranie dokonało także wyboru nowych władz Federacji. W następnej kadencji w zarządzie Federacji będzie zasiadał w nowotarski wicestarosta Bogusław Waksmundzki.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij