Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 72
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 72
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 72
Clouds
18°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 68
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 72
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 72
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.07.2019, 21:07 | czytano: 2012

Zakopiańskie obchody Święta Policji (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Uroczysta Msza Św. w kościele św. Krzyża, odsłonięcie pamiątkowego obelisku i awanse dla pracujących w zakopiańskiej komendzie funkcjonariuszy - tak policjanci z Zakopanego świętowali 100-lecie powstania policji państwowej.

Historię powstania zakopiańskiej policji przypomniał starosta tatrzański Piotr Bąk, który w krótkim wykładzie historycznym wspomniał fakt, że komenda powstała na kilka miesięcy przed założeniem ogólnopolskiej jednostki.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z gmin powiatu tatrzańskiego oraz służb instytucji działających na terenie Zakopanego.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
strachu17:53, 20 lipca 2019
wiecej tam ubranych w sutanny niż w mundury , to jacyś antyterroryści czy inny oddział ? Pani policjantka baaardzo ładna , wygląd wzorowy , tylko jakiś laik ten pode mną sie czepia ale to z zazdrości .....haha
Obserwator12:55, 20 lipca 2019
Pani policjantka powinna mieć regulaminowo włosy spięte. Wygląda to nieciekawie, coś na bakier z regulaminem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij