Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
18.08.2019, 21:06 | czytano: 3996

Wybrano Podhalańską Królową Miodu (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

PORONIN. Podhalańską Królową Miodu została Klaudia Białoń z Poronina. Wybory odbyły się w ramach XVIII edycji Świętą Misia Miodu i Bartników.

W tym roku do miana Podhalańskiej Królowej Miodu wystartowały w konkursie cztery pretendentki. Musiały pochwalić się wiedzą o miodzie i pszczołach. Rzemiosło pszczelarskie też nie mogło być im obce. Kandydatki musiały się też wykazać zdolnościami plastycznymi.

Jak co roku na stoiskach można było zakupić każdą z produkowanych na Podhalu odmian miodu. Nie zabrakło też występów zespołów góralskich czy dziecięcych.

Dla dzieci przygotowano sporo atrakcji. Były animacje, zajęcia plastyczne, a także kiermasz miodu i produktów pszczelich, wystawa dorobku Związku Podhalan Oddział Poronin oraz Zespołu ,,Regle” im. Jana Jędrola.

Na miejscu działał punkt krwiodawstwa pod opieką dr Marii Lambrecht i punkt pierwszej pomocy pod opieką Haliny Długopolskiej.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
truteń00:53, 21 sierpnia 2019
Wszystkie cztery KRÓLOWE !!!! Piękne pszczółki !!!!
poronianka13:33, 20 sierpnia 2019
koNFERANSJERZY EWIDENTNIE DO usuniecia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij