Piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
17°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 41
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.09.2019, 16:26 | czytano: 3580

Postawiły na samoobronę. Piękne i groźne

zdj. KRAV MAGA Podhale Nowy Targ

NOWY TARG. Sekcja Krav Maga Podhale, działająca od kilku lat w Nowym Targu szkoła samoobrony i sztuk walki informuje, że odbyły się już pierwsze zajęcia z cyklu "Samoobrona dla Kobiet". Przez cały wrzesień kobity mają możliwość nauki skutecznych i prostych technik samoobrony pod okiem doświadczonych i kwalifikowanych instruktorów.

"Program kursu został opracowany pod kątem Pań, które nie mają czasu regularnie uczęszczać na zajęcia samoobrony, a chciałyby zwiększyć swoją świadomość w zakresie bezpieczeństwa, nauczyć się bronić siebie i - w razie potrzeby- swoich bliskich, a także aktywnie spędzic czas. Zakres materiału szkoleniowego jest obszerny, dlatego wybraliśmy najbardziej uniwersalne rozwiązania, łatwe do nauczenia, i niezwykle skuteczne w każdej sytuacji" - mówi nam jeden z instruktorów prowadzących zajęcia. "Panie rzetelnie podeszły do tematu. Z dużym zaangażowaniem i uśmiechem przyswoiły solidną dawkę wiedzy i umiejętności. Z taką grupą pracuje się bardzo przyjemnie, i można wiele zdziałać" - dodaje.


Na zajęciach panie uczą się m.in. zachowań prewencyjnych, wyzwalania z uchwytów za ubranie, za włosy, a także różnego rodzaju duszeń czy szantaży.

Treningi prowadzi trener Paweł Jamróz, były żołnierz jednostki powietrznodesantowej, specjalista w zakresie samoobrony i sportów walki oraz Karol Chorążak, jedyny na Podhalu Expert Krav Maga, instruktor samoobrony i techniki interwencji.


Zajęcia odbywają się każdy czwartek września w Szkole Podstawowej nr 5 Ul. Orkana 17 w Nowym Targu.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
Andrzej20:23, 13 września 2019
Nareszcie Kobiety się budzą!!! Brawo!
Donmulanka18:09, 13 września 2019
Tak trzymać!
K.16:01, 13 września 2019
Petarda!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij