Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.09.2019, 16:32 | czytano: 4881

Michał Zabrzeski został finalistą konkursu Mister Polski 2019

zdj. Zbigniew Hudobski

Związany z Podhalem Michał Zabrzeski swoją przygodę z modelingiem zaczął przypadkowo. Jednak szybko został doceniony zarówno przez jurorów konkursów, jak i agencje reklamowe. Teraz został finalistą konkursu Mister Polski 2019.

- Mam tutaj dom, również jestem tutaj zameldowany oraz większa część rodziny tutaj mieszka - mówi pytany o swoje związki z Podhalem. Dodatkowo jego rodzina pochodzi z Myślenic i Lubnia.

Michał Zabrzeski jest studentem czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (specjalizacja trener personalny).

23-latek, który zdecydował się na specjalizację "trener personalny, instruktor tenisa ziemnego" - swoją pasje do treningu rozpoczął mając problemy zdrowotne związane z niską wagą, które mogły skutkować anoreksją. Trenował 8 lat w klubie Prądniczanka piłkę nożną, ale karierę musiał przerwać - czego powodem były problemy natury fizycznej. Kompleksy rozpędził regularnymi treningami na siłowni.

Kilka lat temu odkrył w sobie swoją pasje do treningu siłowego i sportów walki oraz treningów kalistenicznych. To pozwoliło mu odnaleźć ścieżkę, której długo poszukiwał. Odzyskana pewność siebie poskutkowała niezwykłą chęcią do rozwijania swoich zainteresowań na wielu płaszczyznach. Trenując trzy lata Kick Boxing pod okiem trenera Roberta Siedlarza, przeszedł na boks wraz z treningami MMA w klubie Krakowskim Grappling Kraków.

Dwa lata temu został zaproszony na zdjęcia i testy do Agencji modelingowej Reklamex. I tak rozpoczęła się przygoda z profesjonalnym modelingiem. Wystąpił w pokazach Cracow Fashion Week 2019 oraz Fashion Night idąc w pokazach min. z Hubertem Gromadzkim. Wystąpił też w pokazach w Galerii Kazimierz oraz brał udział w Fashion Week na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jest miłośnikiem ubioru w stylu street wybiegającego znacznie ponad zwykłe standardy. Pracował w sklepie odzieżowym Medicine jako model, mając na koncie liczne sesje zdjęciowe, m. in. dla Restauracji Góralski Browar w Zakopanem, czy dla marki ozonee.pl. Mówi o sobie, że jest "pasjonatem zdrowego stylu życia oraz festiwali muzycznych".

W tym roku wziął udział w Cracow Fashion Week 2019. Po emocjonującym półfinale zorganizowanym przez Fashion Anatomy 14 września w Krakowie - awansował do ścisłego finału konkursu. Występ Finałowy odbędzie się 6 listopada w Teatrze Capitol WARSZAWA. Będzie to wydarzenie transmitowane na żywo w Internecie, reportaż prowadzone przez wszystkie największe stacje telewizyjne w Polsce.

- Niedługo rusza głosowanie sms-owe. Liczę na wsparcie całego Podhala, ale i nie tylko - mówi Michał Zabrzeski.

opr.s/ zdj. Zbigniew Hudobski (dzięki uprzejmości Michała Zabrzeskiego)
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ciekawski13:29, 19 września 2019
W jury podobno zasiadali Rafał i Gabriel, tak słyszałem, czy to aby prawda czy żart???
ZochazKrakowa13:21, 19 września 2019
Patrząc na zdjęcie nr 6 chciałoby się zaśpiewać jak Danuta Rinn - Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...
Michał Zabrzeski21:02, 18 września 2019
Zapraszam na instagrama dziękuję za super artykuł https://...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij