Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
06.12.2019, 20:15 | czytano: 1763

Długa Polana i Zadział śnieżą

NOWY TARG. Miejskie wyciągi narciarskie mają zostać otwarte - jeśli pogoda okaże się łaskawa - w przyszły weekend. Póki co, dzięki mrozom, trwa intensywne śnieżenie.

Powyżej Zadział - poniżej Długa Polana.r/
najnowsze informacje
komentarze
narciarz10:33, 7 grudnia 2019
A kamerki u nich działają ?
radni to dramat10:14, 7 grudnia 2019
Miejskie to one były , ale miasto się ich pozbyło łatwą rączką , mimo ,że je wybudowało i miał kto nimi administrować , bo do tego był jeszcze MOSiR , który także w pewnym momencie sprzedano , by jak się zorientowano, że popełniono głupstwo szybko , ponownie pod inną nazwą odtworzono.. Tak gospodarują tzw. samorządy- jedno wielkie nieporozumienie . Jeszcze lepiej gospodarują powiaty , które nie powinny w ogóle istnieć , bo tylko wyciągają pieniądze z budżetu państwa , podobnie jak sądy , które wyrosły do kasty sędziowskiej . Jak to państwo ma być bogate????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij