Sobota, 15 sierpień 2020, Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Szczawnica i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
26°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 44
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.12.2019, 15:00 | czytano: 2235

Andrzejki w "Smreku"

W Domu Pomocy „Smrek” w Zaskalu odbyło się tradycyjne Spotkanie Andrzejkowe, w tym roku połączone z imieninami mieszkańców i występem kabaretowym.

Spotkanie przyniosło podopiecznym dużo radości, szczególnie żartobliwie interpretowane wróżby andrzejkowe. Uroczystość uświetnił występ kabaretowy uczniów z koła wolontariatu w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, którzy przyjechali pod opieką wychowawców: Alicji Bryniarskiej i Wojciecha Grzybka.

oprac. r/ zdj. Józef Prokop - DPS "Smrek" w Zaskalu
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Pensjonariusz07:30, 9 grudnia 2019
Pan Dyrektor sie usmiecha ale nie wiem czy jest powod ,bo malo pracownikow na dyzurach w kuchni tez braki dobrze ze chodze bo byloby krucho.Wywrozylem sobie wiecej opiekunow na dyzurach w przyszlym roku.Prosze o tym pomyslec Panie Dyrektorze.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij