Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Zakopane i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
20°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 86
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
26°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
22°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 67
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.12.2019, 18:56 | czytano: 1513

Zako_Twory w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Już po raz siódmy w Zakopanem odbywają się Targi Dizajnu Zako_Twory. Tym razem wydarzenie ma miejsce w restauracji Dworzec.

Dziś można było kupić ubrania, meble, ceramika, wyposażenie domu, kosmetyki i biżuterię. Jutro Zako_Twory KIDS, czyli wszystko czego potrzebują najmłodsi - ubranka, zabawki i akcesoria

Ideą targów jest stworzenie przestrzeni dla młodych twórców, którzy będą mogli zaprezentować swój dorobek. Zako_Twory służą spotkaniu się młodych ludzi z pasją i wszystkich, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

pk/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij