Sobota, 25 styczeń 2020, Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
Jabłonka i okolice
Clear
-4°
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 87
Clear
-4°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 99
Clear
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 77
Clear
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 77
Clear
-4°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 89
Clear
-6°
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
07.12.2019, 18:56 | czytano: 1176

Zako_Twory w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Już po raz siódmy w Zakopanem odbywają się Targi Dizajnu Zako_Twory. Tym razem wydarzenie ma miejsce w restauracji Dworzec.

Dziś można było kupić ubrania, meble, ceramika, wyposażenie domu, kosmetyki i biżuterię. Jutro Zako_Twory KIDS, czyli wszystko czego potrzebują najmłodsi - ubranka, zabawki i akcesoria

Ideą targów jest stworzenie przestrzeni dla młodych twórców, którzy będą mogli zaprezentować swój dorobek. Zako_Twory służą spotkaniu się młodych ludzi z pasją i wszystkich, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

pk/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij