Sobota, 15 sierpień 2020, Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Jabłonka i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
26°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 44
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.12.2019, 20:39 | czytano: 1996

W niedzielę akcja Teddy Bear Toss!

NOWY TARG. Podczas niedzielnego meczu z JKH GKS Jastrzębie, na nowotarskim lodowisku odbędzie się akcja Teddy Bear Toss. Zebrane pluszaki zostaną przekazane dla dzieci leczących się m.in. w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy przynieść pluszaka na mecz Podhala Nowy Targ z JKH GKS Jastrzębie i w momencie, kiedy “Szarotki” strzelą pierwszą bramkę rzucić ją z trybun na taflę lodowiska. Mecz odbędzie się 8 grudnia o godz. 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Wszystkie pluszaki, które wylądują na tafli zostaną zebrane i podobnie jak w ubiegłych latach przekazane dzieciom, które przebywają m.in. na oddziale pediatrycznym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Ponadto trafią do innych placówek opiekuińczych.

Nie masz pluszaka? Przed meczem będą one dostępne w sprzedaży w cenie 10, 15, 20 i 25 zł w zależności od wielkości maskotki.

Źródło: Podhale Nowy Targ, r/
najnowsze informacje
komentarze
com08:17, 8 grudnia 2019
a jak nie strzelą? :D
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij