Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 40
Clear
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
10.01.2020, 11:05 | czytano: 2051

Spacer na nartach (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

Nie trzeba jechać do Obidowej, czy w Gorce - by móc pobiegać, potrenować czy chociaż pospacerować na biegówkach. Ten sport jest dla ludzi w każdym wieku. Na trasie można spotkać dzieci, jak i też starszych.

Wykorzystując piękną pogodę i doskonale przygotowane i wytyczone trasy wokół nowotarskiego lotniska, a też i na Borze Kombinackim można zarówno zrobić coś dla zdrowia - poruszać się, jak i nacieszyć piękną zimą.

Po ostatnich opadach śniegu ratrak zrobił ślady, więc nie pozostaje nic innego, jak przygotowywać się do XI Biegu Podhalańskiego, który odbędzie się 1 lutego br.

Warunki w zależności od ilości śniegu i miejsca są doskonałe lub trudne z uwagi na wystające grudy ziemi.

Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Obiektywny20:47, 10 stycznia 2020
Dawno i nieprawda. Szkoda że pisząc dziś ten artykuł nikt nie pokusił się o sprawdzenie warunków jakie panują na trasie .
Góral Simon15:24, 10 stycznia 2020
Najlepiej w Obidowej ????
Nie ma porównania.
Miastowy12:05, 10 stycznia 2020
Niestety deszcz roztopił częściowo śnieg więc warunki gorsze niż na zdjęciach. Pozdrawiam osoby z biegającymi psami be nadzoru i smyczy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij