Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Nowy Targ i okolice
Fog
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Fog
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Fog
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Fog
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
15.01.2020, 13:07 | czytano: 832

Pieniny zapraszają narciarzy (zdjęcia)

W regionie mamy piękną pogodę, wymarzoną dla amatorów białego szaleństwa. Dni są słoneczne, a w nocy temperatury są ujemne. Pienińskie stoki zapełniły się narciarzami, którzy przyjechali na ferie.

Stoki Palenica, Arena Jaworki, Czorsztyn Ski, Polana Sosny są dobrze przygotowane, a młodsi miłośnicy narciarstwa mogą liczyć na zniżki. Zaprasza także stok Stajkowa w Krościenku, który na razie jest naśnieżony do połowy.

fot. FB/ Grzegorza Niezgody, Czorsztyn Ski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij